سلام 

حدودا ده دقیقه از دو شب میگذره.در میانه تعطیلات تابستانی هستیم و صدای من رو از گلستان دوازده پلاک پنجاه و دو میشنوید.موضوع مورد بحث امشب ما خود»هستش.ما با خودمون چند چندیم؟!مشکلی که هفته پیش باهاش دست و پنجه نرم کردم و در مواقعی از دستم خارج شد.از مسائل ساده شروع شد و تا همین چند ساعت پیش به جاهای بزرگتر و مهمتری رسید.از بچگی دوست داشتم یه کار بزرگ انجام بدم.بزرگ نه اینکه معروف بشم بزرگ یعنی یه کار قشنگ یه کاری که روی خیلی‌ها تاثیر بزاره مثل تاثیری که ژرژ پروسپر رمی مشهور به هرژه با نوشتن کتابهای تن تن،روی من گذاشت و یا آخرین اتفاقی که خیلی روم تاثیر گذاشت یعنی خواندن رمان پاییز فصل آخر سال است از نسیم مرعشی.بین دوستان و آشنایانم فکر نکنم کسی باشه که تا حالا از پاییز فصل آخر سال است براش نگفته باشم خب پس این رمان یک کار بزرگ بوده چون حداقل روی من تاثیر گذاشته.

حالا برمیگردیم سر بحثخود».هفته پیش یا بهتره بگم شب پیش برای اولین بار احساس گناه و تنفر واقعی از خودم رو تجربه کردم و دوست داشتم زمان همون لحظه متوقف میشد.حس گنگ بودن و سردرگمی هنوز کنار دستم نشسته موقعی که دارم ویدیو الکترومغناطیس میبینم یا کتاب میخونم یا توی خیابونا قدم میزنم یا مشغول فیلم دیدنم و یا حتی وقتی که ساندویچ کوکو سیب زمینیم رو گاز میزنم.در پی جوابم ولی نمیابمش و جوری حس میکنم که انگار این جواب دست کس دیگه‌ای هست ولی کی آخه و چرا؟؟!!

احساس گم شدن میکنم شاید بی هویتی کلمه دقیق‌تری باشه.بله،احساس بی‌هویتی میکنم و گم شده‌ام میون صفحات کتابها یا بین آهنگهای نامجو و شجریان و پینک فلوید و غیره و یا بین گرادیان و دیورژانس فی و شرایط مرزی و یا میون حدفاصل چهارراه ولیعصر و میدون ولیعصر.یا شاید میونخودم»گم شده‌ام.میون گذشته و آینده‌ام،میون چیزی که بودم و چیزی که خواهم بود و این میان خود»حال و الانم رو فراموش کردم.

چندباری تایم مشاور و روانشناس و روانکاو  و این دست روان‌ها رو گرفتم ولی هر دفعه از رفتن سرباز زدم بدون دلیل.البته بی‌دلیل نبود،دفعه های قبل حس میکردم میتونم بدون کمک کسی ادامه بدم ولی الان انگار باید مراجعه کرد و دچار بود.

موهاتون سیاه،دندوناتون رنگ برف،چشماتون پر برق،دماغتون پر کار،گوشاتون پر از صدای خنده و از همه مهمتر نیش‌تون تا بناگوش باز:) 

و نهایت از همینجا یعنی گلستان دوازده پلاک پنجاه و دو تا ایستگاه هفتم تله کابین توچال دو نقطه پرانتز باز :)))))))))))))))).

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: میون ,میکنم ,تاثیر ,یعنی ,شده‌ام میون ,دوست داشتم ,پلاک پنجاه ,دوازده پلاک ,گلستان دوازده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ابوالفضل حصارکی کیست ؟ کلاهبردار یا کارآفرین گروه کوهنوردی داغچیلار محصولات ارگانیک آزمون های آنلاین دستیاری پیش کارورزی پزشکی بالینی پایگاه اطلاع رسانی نقشه راه مرجع مقالات رسمی سئو صحف مکرمة بهانه های شیرین